logo

O blogu

Vitajte v mojom svete,

v ktorom varím zo srdca priamo do hrnca!

Volám sa Ela a môjmu foodblogu sa venujem od roku 2015. Moje nadšenie pre kuchyňu a gastronómiu ako takú som objavila v čase, keď som sa osamostatnila v domácnosti. Už odmalička som však mala vštepovanú lásku k poctivému domácemu jedlu a vďaka našej záhrade sme celý rok vedeli zužitkovať vlastnú úrodu. Postupne som začala sama objavovať radosť z varenia a pečenia.

Čo nájdete na blogu?

Recepty na mojom blogu sú pozvánkou do mojej kuchyne. Nájdete tu nápady čo variť a piecť na každý deň. Od jednoduchých obedov, cez sýte rodinné večere, poctivé koláče zo zdravších surovín, ale aj kváskové pečenie. Milujem tiež ázijskú a najmä indickú kuchyňu.

V živote mám ešte jednu vášeň a tou je medicína. Ako rehabilitačná lekárka sa snažím ľuďom pomáhať pri pohybe a ako foodblogerka im potom ponúkam inšpirácie, čo si môžu navariť, keď ich už tie kríže nebolia :)

V súčasnosti som mama na plný úväzok a teším sa z každodenných pokrokov našich troch synov.

Založenie blogu Zo srdca do hrnca pre mňa znamenalo zhmotnenie všetkých mojích kuchárských skúseností a vedomostí. Počas týchto niekoľko rokov blogovania som získala kopec nových poznatkov z gastronómie, priateľov a zážitkov z mnohých gastronomických podujatí, takže svoje rozhodnutie založiť blog určite neľutujem.