O blogu

Vitajte v mojom svete, v ktorom varím zo srdca priamo do hrnca!


Volám sa Ela a môjmu foodblogu sa venujem štvrtý rok.
Moje nadšenie pre kuchyňu a gastronómiu ako takú som objavila v čase, keď som sa osamostatnila v domácnosti. Už odmalička som však mala vštepovanú lásku k poctivému domácemu jedlu a vďaka našej záhrade sme celý rok vedeli zužitkovať vlastnú úrodu. Postupne som začala sama objavovať radosť z varenia a pečenia.

Čo nájdete na blogu?

Recepty na mojom blogu sú pozvánkou do mojej kuchyne. Nájdete tu nápady do kuchyne na každý deň. Od jednoduchých obedov, cez sýte rodinné večere, poctivé koláče so zdravších surovín, ale aj kváskové pečenie. Milujem tiež ázijskú a najmä indickú kuchyňu.

V živote mám ešte jednu vášeň a tou je medicína. Ako rehabilitačná lekárka sa snažím ľuďom pomáhať pri pohybe a ako foodblogerka im potom ponúkam inšpirácie, čo si môžu navariť, keď ich už tie kríže nebolia

V súčasnosti som mama na plný úväzok a teším sa z každodenných pokrokov môjho ročného synčeka.

 

Založenie blogu Zo srdca do hrnca pre mňa znamenalo zhmotnenie všetkých mojích kuchárských skúseností a vedomostí. Za viac než tri roky, čo sa blogovaniu venujem, som získala kopec nových poznatkov z gastronómie, priateľov a zážitkov z mnohých gastronomických podujatí, takže svoje rozhodnutie založiť blog určite neľutujem.

logo_transparent_web

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.